Kontakta oss

Avancos Mitt - Stockholm

Christopher Hager

VD/Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 700 947 494
christopher.hager@avancos.se

Gabriella Gvidi

Teamleader/Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 733 689 550
gabriella.gvidi@avancos.se

Andrew Mcclelland

Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 738 910 680
andrew.mcclelland@avancos.se

Jessica Rydén

Rekryteringskonsult/IT- & Webbansvarig
Mobile: +46 (0) 793 370 836
jessica.ryden@avancos.se

Maria Bennani Smires

Affärsansvarig
Mobile: +46 (0) 760 066 892
maria.bennani-smires@avancos.se

Maja Nilsson

Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 793 417 387
maja.nilsson@avancos.se

Avancos Norr – Umeå

Madelen Törnlund

Affärsutvecklare
Mobile: +46 (0) 737 310 607
madelen.tornlund@avancos.se

Annica Nilsson

Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 760 080 592
annica.nilsson@avancos.se

Avancos Syd – Göteborg/Sölvesborg

Sara Toghanian

Affärsutvecklare
Mobile: +46 (0) 707 268 273 
sara.toghanian@avancos.se

Sophie Berg

Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 704 045 644
sophie.berg@avancos.se

Frida Edvardsson

Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 760 064 655
frida.edvardsson@avancos.se

Filip Eriksson

Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0)
filip.eriksson@avancos.se

Dajana Mladenovic

Rekryteringskonsult
Mobile: +46 8 559 21 616
dajana.mladenovic@avancos.se

Finland

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Christopher Hager

VD/Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 700 947 494
christopher.hager@avancos.se

Gabriella Gvidi

Teamleader/Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 733 689 550
gabriella.gvidi@avancos.se

Andrew Mcclelland

Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 738 910 680
andrew.mcclelland@avancos.se

Jessica Rydén

Rekryteringskonsult/IT- & Webbansvarig
Mobile: +46 (0) 793 370 836
jessica.ryden@avancos.se

Maria Bennani Smires

Affärsansvarig
Mobile: +46 (0) 760 066 892
maria.bennani-smires@avancos.se

Maja Nilsson

Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 793 417 387
maja.nilsson@avancos.se

Nederländerna

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Christopher Hager

VD/Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 700 947 494
christopher.hager@avancos.se

Gabriella Gvidi

Teamleader/Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 733 689 550
gabriella.gvidi@avancos.se

Andrew Mcclelland

Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 738 910 680
andrew.mcclelland@avancos.se

Jessica Rydén

Rekryteringskonsult/IT- & Webbansvarig
Mobile: +46 (0) 793 370 836
jessica.ryden@avancos.se

Maria Bennani Smires

Affärsansvarig
Mobile: +46 (0) 760 066 892
maria.bennani-smires@avancos.se

Maja Nilsson

Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 793 417 387
maja.nilsson@avancos.se

Spanien

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Christopher Hager

VD/Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 700 947 494
christopher.hager@avancos.se

Gabriella Gvidi

Teamleader/Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 733 689 550
gabriella.gvidi@avancos.se

Andrew Mcclelland

Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 738 910 680
andrew.mcclelland@avancos.se

Jessica Rydén

Rekryteringskonsult/IT- & Webbansvarig
Mobile: +46 (0) 793 370 836
jessica.ryden@avancos.se

Maria Bennani Smires

Affärsansvarig
Mobile: +46 (0) 760 066 892
maria.bennani-smires@avancos.se

Maja Nilsson

Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 793 417 387
maja.nilsson@avancos.se

Österrike

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Christopher Hager

VD/Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 700 947 494
christopher.hager@avancos.se

Gabriella Gvidi

Teamleader/Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 733 689 550
gabriella.gvidi@avancos.se

Andrew Mcclelland

Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 738 910 680
andrew.mcclelland@avancos.se

Jessica Rydén

Rekryteringskonsult/IT- & Webbansvarig
Mobile: +46 (0) 793 370 836
jessica.ryden@avancos.se

Maria Bennani Smires

Affärsansvarig
Mobile: +46 (0) 760 066 892
maria.bennani-smires@avancos.se

Maja Nilsson

Rekryteringskonsult
Mobile: +46 (0) 793 417 387
maja.nilsson@avancos.se

Rulla till toppen